קול קורא להגשת פוסטרים

"חדשנות בחינוך-הדור הבא": כנס הדוקטורנטים השלישי בפקולטה לחינוך - תשע"ו, 3.3.16

בהמשך לשני כנסי הדוקטורנטים המוצלחים שנערכו בשנתיים האחרונות בפקולטה לחינוך, אנו שמחות להמשיך במסורת ולקיים את כנס הדוקטורנטים גם השנה בתחילת סמסטר ב', יום חמישי, 3.3.2016.

אנו מקוות שהכנס יהווה צוהר לחוויה אקדמית תומכת, מכילה ורפלקטיבית. במהלך הכנס, ייפגשו חברי סגל ודוקטורנטים לדון בסוגיות פרקטיות ואינטלקטואליות המעסיקות אותנו הדוקטורנטים כחוקרים הנמצאים בתחילת דרכם. בנוסף, בכנס יוצגו ביכורי המחקר של תלמידי/ות המחקר בפקולטה, הנמצאים בשלבים השונים של עבודת הדוקטורט.

השנה, כחלק מתהליך הפקת הלקחים מן הכנס של השנה שעברה, יוקדש זמן ניכר לעיסוק בסוגיות יומיומיות המלוות את חיי הדוקטורנטים בשלבים השונים (איתור מלגות ותמיכה כספית, השתתפות בכנסים, פוסט דוק, וכן הלאה) וזאת לצד עיסוק בהיבט האינטלקטואלי של עריכת מחקרים בתחום החינוך. באופן זה אנו רואות בכנס שלב נוסף בהפיכת לימודי הדוקטורט לחוויה מעשירה לכולנו. אנו מקוות שהאירוע יתרום לקידומה של קהילת חוקרים צעירים שחבריה תומכים זה בזה, מסייעים זה לזה וחולקים איש עם רעהו את ניסיונם. 

בעקבות הניסיון המוצלח של השנה שעברה, גם השנה יתקיים במהלך הכנס מושב פוסטרים מובנה להצגת ביכורי המחקר של כולנו. מושב הפוסטרים המובנה יאורגן באופן המעניק אפשרות לכל המשתתפים להציג את הפוסטרים שלהם בפני הקהל במושב. בכך מעניק המושב אפשרות להציג את עבודות המחקר שלנו באווירה תומכת ומפרגנת ועם זאת מאתגרת ומעוררת חשיבה. בנוסף, המושב יאפשר יצירה של שיתופי פעולה ותהליכי העברת ידע בין המשתתפים. 

אנו פונות אליכם ואליכן – הדוקטורנטים והדוקטורנטיות בפקולטה לחינוך, להגיש הצעות להצגתם של פוסטרים לכנס הדוקטורנטים השלישי בפקולטה.

אז בין אם הנך בראשית עבודת המחקר, בין אם הצעתך אושרה והנך בשלב איסוף הנתונים לעבודה ובין אם את/ה רואה כבר את קו הסיום – 
אנו מזמינות אתכם/ן להשתתף ולהגיש הצעה להצגת פוסטר בכנס.

הנחיות להגשה

ניתן להגיש הצעות לפוסטר העוסק בנושא מחקרי, תיאורטי או אמפירי, הנערך במסגרת הפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה ונמצא בשלב כשלהו של ביצוע (גם בשלבי כתיבה של הצעת המחקר).

• ההצעה לפוסטר תכלול את שם הדוקטורנט/ית, חוג, שם המנחה ותקציר הפוסטר באורך של עד 300 מילים. 
• את ההצעות יש להגיש
באתר הכנס תחת כותרת "הגשת הצעה לפוסטר"  עד לתאריך 1.2.16
• הפוסטרים יעברו תהליך של קריאה ומיון. מספר המציגים מוגבל. תשובה סופית למגישי ההצעות לפוסטרים תינתן עד לתאריך ה- 10.2.16

פרטים על הכנס והנחיות להגשת הצעות לפוסטרים נמצאים באתר הכנס: phdthirdconference.edtech.haifa.ac.il

לשאלות ובירורים ניתן לפנות אלינו בדוא"ל: phdconference@edtech.haifa.ac.il 

בברכה,

טלי אדרת-גרמן, קרן ארידור, אביבית בלנגה, איילת בכר, עירית לביא, תמר סימון, עירית פרידמן, ועמית רוטמן.